Бійці ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів
Бійці Збройних сил України взяли в полон чотирьох російських окупантів.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим. Він оприлюднив відповідне відео, відзняте нашими захисниками на смартфон. Українські воїни швидко їдуть, здається, на квадроциклі по польовій дорозі, везучи за собою полонених в двоколісному причепі.
Інтервенти сидять і лежать в ньому зі зв’язаними руками, а можливо й ногами, і з покищо відкритими обличчями. Наш захисник кричить їм російською мовою: «Добро пожаловать в Україну!».
P.S.: Мабуть, щоб зрозуміли, бо по-українські буде: «Ласкаво просимо в Україну!».
З вітерцем😁👌 Доставка полоненої кацапні👌 pic.twitter.com/YIAe97SHEO
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) January 6, 2025
Подпишитесь на новости
























