Бійці НГУ взяли в полон групу окупантів на Харківщині
Бійці 13-ої окремої бригади «Хартія» Національної гвардії України взяли в полон трьох російських окупантів, які є уродженцями Карельської республіки, Псковської і Калінінградської областей РФ. Сталося це в Харківській області.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео допиту, відзняте нашими захисниками.
На ньому інтервенти, сидячи за столом з вільними руками, представляються, розповідають, що власне командування використовувало їх в якості гарматного «м’яса», і навіть стверджують, що РФ вже програла цю війну…
На жаль, остання теза виглядає відверто нещирою й натягнутою.
Подпишитесь на новости























