«Барселона» знайшла новий талант на заміну Левандовському
«Барселона» зробила серйозний крок щодо підсилення атаки в майбутньому, погодивши умови переходу 18-річного єгипетського нападника Хамзи Каріма. Про досягнення домовленості між гравцем і каталонським клубом повідомив авторитетний в Європі інсайдер Фабріціо Романо.
За його інформацією, керівництво «блаугранас» провело кілька раундів переговорів із футболістом та його представниками, після чого сторони фіналізували особисті умови контракту. Таким чином, трансфер перебуває на завершальній стадії.
Наступним кроком для іспанського гранда стануть офіційні перемовини з єгипетським клубом, якому належать права на гравця, щоб остаточно закрити угоду.
Усередині «Барселони» Каріма розглядають як стратегічний проєкт на перспективу. В клубі вважають, що він здатен вирости у форварда, який у майбутньому зможе замінити Роберта Левандовського та стати ключовою фігурою в атакувальній лінії команди.
Наприкінці грудня повідомлялося, що Барселона сформувала шорт-лист із п’яти зіркових нападників на заміну Левандовські. Серед них форвард туринського Ювентуса Душан Влахович.
Подпишитесь на новости
























