Байден звернувся до росіян: «Путін обрав війну»

Президент США Джо Байден під час свого сьогоднішнього виступу у Варшаві звернувся до росіян і запевнив, що США не мають намір чинити агресію щодо РФ.

Він простими словами пояснив, як маленьким дітям, що все, чого Захід хоче від РФ — щоб вона припинила війну і забрала своїх військових з території України. Якщо це зробити, війна припиниться. Також він повторив очевидну істину, що Україна не може припинити воювати, бо тоді Путін її просто знищить, в тому числі багатьох громадян.

За його словами, США та Європа ніколи не загрожували Росії.

«Я хотів би звернутися до громадян Росії. США не хочуть руйнувати Росію, вони не збираються атакувати Росію. Мільйони російських громадян хочуть жити у світі зі своїми сусідами. Вони ніколи не були ворогами. Це — трагедія. Президент Путін обрав війну і те, як довго війна триватиме — це його вибір. Він може зупинити війну. Якщо РФ зупинить напад і вийде з України – війна закінчиться. Якщо Україна зупиниться – це буде кінець України. Я впевнений, що Україна може постояти за себе», — заявив Байден.

Президент США зазначив, що глава Кремля Володимир Путін не зможе подолати любов українців до свободи.

Байден підкреслив, що неможливо утихомирити агресора та його апетит до влади.

«Ми говоримо йому: ні, ні і ні. Ні, ви не захопите мою країну, не заберете мою свободу, не заберете моє майбутнє. Диктатор, який прагне відродити імперію, ніколи не подолає любов народу до свободи, а Україна ніколи не стане жертвою Росії. Ніколи», — заявив президент США.

На жаль, Байдена прості росіяни не почують. До них таку інформацію не доводять. А самі вони у більшості своїй альтернативних джерел інформації не шукають. Ім простіше повірити в ахінею про те, що Україна збиралася напасти на РФ, чим побачити очевидне.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015 - 14:10
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, как меняется восприятие окружающего мира в зависимости от внешних обстоятельств. В свое время Леонид Кучма сказал Юлии Тимошенко: «Точка зрения зависит от места сидения!» Итак, ...

«Барселона» разгромила «Ювентус» в Лиге чемпионов: видео голов

13.09.2017
Главная интрига первого тура группового ...

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017
Турецкие курорты российские туристы любят ...