Байден відреагував на видачу ордера на арешт Путіна

Президент США Джо Байден прокоментував рішення Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на арешт очільника Кремля Путіна.

Навіть, не дивлячись на те, що США самі не визнають юрисдикцію МКС, Байден в цілому позитивно оцінив його рішення щодо Путіна. Про це повідомляє CNN.

«Думаю, це обгрунтовано… Є проблема в тому, що ордер на міжнародному рівні не визнаємо і ми (США, — ред.). Проте, на мою думку, це дуже сильний крок», — сказав президент США. 

Далі у коментарі журналістам він сказав, що президент Росії «явно скоїв воєнні злочини».

Більше того, Білий дім дав офіційний коментар, в якому зазначив, що немає ніяких сумнівів у тому, що РФ скоює в Україні воєнні злочини, за які повинна нести відповідальність. І додали, що прокурор МКС приймає свої рішення виключно на підставі наявних доказів.

В Росії влада намагається робити вигляд, що їй «до лампочки» рішення МКС, що воно нікчемне, однак очевидно, що насправді там розуміють серйозність ситуації. Адже Путіна напряму обвинувачують у злочинах і навіть зобов’язані заарештувати у 123 країнах, що ратифікували Римський статут.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016 - 17:54
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных полетов на транспортном самолете Ан-32. Съемка велась на аэродроме в Гостомеле. Пилоты отрабатывали взлет и посадку по крутой глиссаде. Выполняли фигуры высшего пилотажа, например, бочку. ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...

Куцка забил Галатасараю с 51-го метра: видео гола

02.04.2018
В матче чемпионата Турции между ...