«Азов» знищив велику штурмову групу окупантів під Торецьком
Бійці 12-ої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної бригади України в районі майже повністю окупованого міста Торецьк Бахмутського району Донецької області знищили велику штурмову групу російських загарбників.
При цьому «азовці» не допустили втрат з власної сторони. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів минулої ночі повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«На Торецькому напрямку орки сьогодні ставили рекорди по стрибкам у висоту: «Нива»-кабріолет — топова штука: при підриві орки вилітають максимально високо та максимально швидко…
Орки кожного дня кладуть взвод «двохсотими» (всі підтверджені) в зоні відповідальності лише однієї бригади. Досі не розуміємо, ким треба бути, щоб віддавати такі накази на штурм. Але ще більше в ах..ї з тих, хто такі накази виконує.
Велика заслуга всім вам відомої бригади «Азов»…, при цьому без втрат зі своєї сторони. Якби ж так воювали всі наші бригади…».
Подпишитесь на новости























