Австралія обговорює передачу Україні літаків F/A-18

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

«Австралія, США та Україна обговорюють можливість відправки 41 літака F/A-18 Hornet Королівських військово-повітряних сил Австралії до Києва для часткового закриття запиту президента Володимира Зеленського про винищувачі замість того, щоб відправити їх на звалище, як планувалося раніше», — йдеться у повідомленні.

Джерела видання повідомляють, що США прихильно поставилися до ідеї постачання Україні F/A-18.

F/A-18 Hornet — американський палубний винищувач-бомбардувальник та штурмовик, розроблений у 1970-х роках. Є бойовим літаком ВМС США. Є на озброєнні низки країн Європи, Океанії та Близького Сходу, застосовувався у військових операціях у Лівії, Іраку, Югославії.

Нагадаємо, напередодні в Німеччині заявили, що роздумують над можливим постачанням винищувачів для України і можуть переглянути свою позицію, яка раніше унеможливлювала надання такої військової допомоги.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Агата Дуда демонстративно проигнорировала руку Трампа: видео

07.07.2017 - 00:46
Трамп и рукопожатия. На эту тему уже можно книгу писать или комедию снимать. Очередную главу в нее вписала супруга президента Польши Анджея Дуды Агата Корнхаузер-Дуда. Когда Дональд после рукопожатия с президентом ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...