Авіація ЗСУ знищила ворожий штаб з окупантами
Винищувач Збройних сил України високоточними керованими бомбами французького виробництва «AASM HAMMER» знищив командний пункт російських загарбників в і без того сильно пошкодженій багатоповерхівці в окупованому місті Бахмут Донецької області.
Про це з посиланням на наших захисників на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «Ukraine», оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтований з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого вистежили «жирну» ціль та скоригували влучний удар по ній. Ми бачимо два поспіль точні влучання в будинок. Точні результати не вказані.
Відео можна переглянути тут.
Подпишитесь на новости
























