Авіація ЗСУ знищила підземний бункер окупантів на Херсонщині
Авіація Збройних сил України спеціалізованими на пробиванні підземних бункерів високоточними керованими бомбами «вскрили» сховище російських загарбників біля окупованого міста Олешки Херсонської області.
Про це повідомив Телеграм-канал «Соняшник», котрий спеціалізується на авіаційній тематиці. Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар.
В коментарі вказано, що ворог використовував бункер колишньої військової частини ЗСУ. Однак про результати влучання чи втрати інтервентів мова не йде.
Зате на ролику видно, що, коли над місцем вибухів розвіявся дим, в бункері утворилися великі глибокі вирви.
Авіація ВПС України наскрізь пробиває підземний КП ЗС РФ у Херсонській області.
Бункер знаходився на території колишньої військової частини ЗСУ під Олешками. pic.twitter.com/wgsQ6Zg2rA
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) March 31, 2025
Подпишитесь на новости
























