Артилерія ЗСУ знищила колону танків і БМП окупантів

Артилеристи Збройних сил України виключно своїми силами (без дронів-камікадзе, протитанкових мін і ракетних комплдексів) знищили штурмову бронетанкову колону російських окупантів на сході (вірогідно, на Донбасі).

Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий блогер, який веде сторінку «АЗОВ_UA_NATO_USA» в соціальній мережі «Х» .

Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь артилеристів.

Участь в атаці брали щонайменше один танк і чотири бойових броньованих машини загарбників з додатковими навареними металевими конструкціями. Всі вони отримали свої прямі влучання.

Така ситуація останнім часом траплялася вкрай рідко – зазвичай артилерія веде недостатньо прицільний і щільний вогонь для того, щоб розбити стрімкі атаки подібних колон.

Однак зараз через негоду ускладнено використання дронів-камікадзе, через що зростають сподівання на інші засоби враження. Також є сподівання, що ця історія є свідченням суттєвого покращення забезпечення артилерії снарядами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко снялась в президентском видеоролике с переодеванием

28.03.2018 - 11:45
Похоже, Надежду Савченко готовили к роли «звезды». В сети появилось профессионально снятое видео, где она заявляет, что со временем станет кандидатом в президенты Украины. Причем, сценаристы в ролике использовали различные ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...