Amazon запустить супутники для мережі інтернету Kuiper

Нарешті у компанії Starlink з’явиться потужний конкурент на ринку надання послуг супутникового Інтернету.

Компанія Amazon Джеффа Безоса отримала від влади США офіційний дозвіл на запуск тисяч супутників і створення мережі супутникового інтернету Kuiper.

Про це повідомляє SpaceNews.

«Федеральна комісія зі зв’язку США затвердила план Amazon розгорнути та використовувати 3236 супутників зв’язку при дотриманні певних умов, серед яких вжиття заходів щодо уникнення зіткнень на низькій навколоземній орбіті», — йдеться у повідомленні.

У комісії зазначили, що надання цього дозволу дозволяє Kuiper «розгортати своє сузір’я з метою надання швидкісного інтернет-з’єднання користувачам по всьому світу».

Крім низки умов, регулятор також вимагає від Amazon переконатися, що за сім років супутники можна буде безпечно вивести з користування.

Очікується, що перші супутники Kuiper буде виведено на орбіту вже найближчими місяцями.

В листопаді 2021 року повідомлялося, що обидва прототипи супутників, які отримали назви KuiperSat-1 та KuiperSat-2, будуть виведені на орбіту за допомогою ракети RS1. Її розробляє стартап ABL Space Systems у Каліфорнії. Ракета зможе виводити на орбіту до 1,5 тонни вантажу. Вартість одного запуску становитиме близько 12 млн доларів.

Усього Amazon має намір запустити в космос 3236 супутників протягом наступного десятиліття. Це схоже на концепцію компанії SpaceX Ілона Маска – Starlink.

Прототипи Kuiper працюватимуть на висоті 590 кілометрів. Amazon перевірить їхню здатність з’єднуватися з чотирма терміналами користувача та станцією в Техасі.

Після перевірки наземних технологій компанія заявила, що швидкість її інтернету становить до 400 Мбіт/с, тоді як Starlink рекламує швидкість від 100 до 200 Мбіт/с.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015 - 18:34
У нас подавляющее большинство дорог имеют асфальтовое покрытие. Связано это с тем, что когда-то нефть была дешевая и битумные смеси сильно выигрывали в цене по отношению к смесям на основе ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018
Со второй попытки эпатажная российская ...