Актор Дольф Лундгрен розповів про боротьбу з раком

Відомий голлівудський актор Дольф Лундгрен розповів, що дивиться в майбутнє, незважаючи на боротьбу з раком, що триває. Про це повідомляє Marca. На початку листопада йому буде вже 66 років.

Відомо, що спочатку у Дольфа у 2015 році діагностували рак нирки, проте у 2021 році в його печінці була виявлена пухлина, і лікарі сказали йому, що вона невиліковна, але знаменитість вирішив не дозволяти цьому вплинути на його спосіб життя.

«Я живу нормальним життям. Я все ще приймаю пероральні ліки, але це на мене особливо не впливає. Я маю на увазі, що побічних ефектів немає. Кожен день для мене — це благословення, і мені це дуже подобається, і я почуваюся дуже добре з цього приводу», — сказав він.

Дольф Лундгрен розповів, коли його лікар виявив у нього пухлину в печінці, то сказав йому: «Вам, напевно, слід зробити перерву і проводити більше часу з сім’єю тощо».

«Тому я ніби запитав його: «Як ти думаєш, як довго мені залишилося?» він відповів: я думаю, два або три роки, але з його голосу я зрозумів, що, ймовірно, це менше», — поділився актор.

Актор додав, що ця новина сильно приголомшила його, і він прийняв рішення проконсультуватися в іншого лікаря. Він зміг вилікувати рак нирки, впливаючи на мутацію, яка часто зустрічається при раку легень.

«Якби я пішов на інше лікування, у мене залишилося б менше трьох або чотирьох місяців. Я не міг повірити, що різниця буде настільки радикальною…», — зізнався Лундгрен.

Раніше повідомлялося, що Дольф Лундгрен одружився зі своєю 27-річною коханою Еммою Крокдал.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018 - 19:56
В Киеве народному депутату Мустафе Найему возле Бессарабского рынка сломали челюсть. Об этом он сам сообщил в Фейсбук. Конфликт возник с лицами кавказской национальности (по данным СМИ, гражданами России), машине ...

Курьезное ограбление (видео)

05.10.2015
Курьезное ограбление удалось заснять на ...