Активістка з Марокко стала першою в світі Міс Штучний інтелект

Кенза Лейлі, біонічна красуня в хіджабі з Марокко, була коронована першою в світі Міс ШІ (Міс Штучний інтелект). Про це повідомляє New York Post.

У конкурсі, що проходив з квітня у кілька етапів, дівчина обійшла понад 1500 комп’ютерних претенденток на бажаний титул, який супроводжується головним призом у розмірі 20 000 доларів США для розробника аватара. Творцем Кензи Лейлі є 40-річна Меріам Бесса з Касабланки.

Кенза Лейлі випередила французького інфлюєнсера Лаліну Валіні та португальську мандрівницю Олівію С., які посіли друге та третє місця відповідно.

Будучи інтернет-ідолом, затята активістка пообіцяла використати свою славу як інструмент для розширення прав та можливостей жінок, захисту довкілля та поширення позитивної інформації про роботів.

«ШІ — це інструмент, покликаний доповнювати можливості людини, а не замінювати їх. Демонструючи потенціал ШІ для інновацій та позитивного впливу, я прагну розвіяти страхи та сприяти прийняттю та співпраці між людьми та ШІ», — сказала Лейлі.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

США терзает мощный ураган

03.09.2016 - 00:15
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты США (в этом году уже было семь). Флорида оставалась под зонтиком везения 11 лет — с тех пор, как в октябре 2005 года ощутила разрушительную ...