46 бригада розповіла про успіхи на лівобережжі Херсонщини

Морпіхи Збройних сил України без важкого озброєння малими диверсійними групами просуваються вперед на лівому окупованому березі Дніпра в Херсонській області.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповіла 46 окрема аеромобільна бригада Збройних сил України. Зокрема вказується, що Сили оборони контролюють більшу частину села Кринки, а також закріпилися в кількох нових точках: «Загалом динаміка там позитивна для нас».

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час останнього оновлення забарвив у кольори сірої зони усю широку пойму Дніпра на лівому березі – від Голої Пристані до Корсунки.

Таким чином, первинно звільнена територія на лівобережжі Херсонщини в порівнянні з передостаннім оновленням зросла у чотири рази. А у своєму звіті за 29 жовтня «DeepState», зокрема, написав:

«Вже третій тиждень триває важка кровопролитна операція на лівому березі. Частина села Кринки під нашим контролем, інформація про звільнення села не є правдою».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео «Чудовища» – обрушившегося на Австралию мощного циклона

28.03.2017 - 11:02
Северо-восток Австралии принял на себя «удар» мощнейшего за последние 6 лет циклона «Дебби». Шквальный ветер обрушился на побережье штата Квинсленд. Десятки тысяч людей эвакуировали в глубь территории страны. Полной информации ...