Звільнено заступника генпрокурора Вербицького

Скандал не минувся без наслідків для його фігуранта, історію не зам’яли… Заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького звільнено з посади. Про це сьогодні повідомив Офіс генпрокурора.

«Генеральний прокурор Андрій Костін 01.07.2024 підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького», – йдеться у повідомленні.

Тобто він залишається працівником ОГПУ… І спокійно через певний час може бути призначений на іншу круту посаду…

Раніше Костін повідомив про проведення службового розслідування щодо Вербицького. Тоді він заявив, що його заступник «веде низку резонансних проваджень, фігуранти яких дуже зацікавлені у його відстороненні або звільненні». Також Вербицького відсторонили від виконання обов’язків.

Як відомо, Дмитро Вербицький став фігурантом двох журналістських розслідувань проєкту Схеми. У першому стверджувалось, що він живе у київському котеджному містечку Коник у таунхаусі. Цей будинок ушестеро дешевше від ринкової вартості придбав його племінник за довіреністю для одеського бізнесмена.

У другому йшлося про, як стверджується, дівчину Вербицького – Христину Ільницьку. За даними Схем, у 2024 році Ільницька стала власницею нового Porsche і триповерхового котеджу також у Конику, а їхня загальна вартість становить щонайменше 52 млн грн, попри те що її сукупний дохід за останні десять років становив трохи більше ніж 360 тисяч гривень.

Тоді Вербицький заявив, що не допомагав Ільницькій фінансово, але не спростував, що перебуває з нею у стосунках, щоправда, зазначивши, що вони не мають сімейного характеру.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016 - 18:19
На видеорегистратор стоящего в очереди на автозаправке автомобиля попали кадры о том, как зарождался, начинался и случился пожар на АЗС. Правда, водитель этого автомобиля, как и многих других, поспешил убраться ...

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018
Проведение выборов российского президента в ...