Звільнено заступника генпрокурора Олексія Симоненка

Президент Володимир Зеленський звільнив заступника генпрокурора Олексія Симоненка. Про це у понеділок, 23 січня, повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Нещодавно Симоненко їздив святкувати Новий Рік із сім’єю до Іспанії та потрапив у скандал.

У період воєнного стану він їздив у відпустку за кордон, незважаючи на пряму заборону президента Володимира Зеленського. Журналісти з’ясували, що свою 10-денну зимову відпустку Симоненко проводив в іспанській Марбельї, про що свідчить фото, оприлюднене його дружиною в Instagram.

Як повідомлялося, Симоненко виїхав з України 30.12.2022 через пункт пропуску Краковець на автомобілі Mercedes ВС 0001 ХН разом із Віктором Деркачем (за кермом). Повернувся 08.01.2023 разом із Романом Серетком (за кермом) на тому ж авто. 

Зеленський у своєму відеозверненні анонсував кадрові зміни, а також заборонив чиновникам виїжджати на відпочинок чи з іншими недержавними цілями за кордон. «Хочуть відпочивати зараз — відпочиватимуть поза державною службою. За кордон їздити на відпочинок або з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться», — наголосив президент.

Нагадаємо, напередодні начальника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка усунули з посади за те, що він подарував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у Львові, йдеться у повідомленні патрульної поліції України.

Звісно, начальник поліції скористався своїм службовим становищем в особистих цілях. І це протизаконно. Але ми б тут підтримали питання, яке поставив один з коментаторів під новиною: «Як можна призначати людей на такі посади, якщо вони не здатні спрогнозувати наслідки своїх вчинків?». І справді! Невже не зрозуміло, що робити такі подарунки публічно — це великий ризик витоку інформації. А тим паче знімати цей момент на відео і викладати його десь в Мережу. Крім того, люди цікавляться, чи на законні кошти придбано «Мерседес».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Онищенко выложил видео проверки его агентами ФБР на детекторе лжи

19.12.2016 - 16:45
Правда, из него абсолютно ничего не ясно Беглый нардеп Александр Онищенко опубликовал у себя в Фейсбук сообщение о том, что его якобы проверили на детекторе лжи агенты ФБР. По каким ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy ...