ЗСУ звузили кільце оточення окупантів у Вовчанську

Західні OSINT-дослідники та військові експерти підтверджують просування Збройних сил України в районі частково окупованого прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області.

Мало того, блогер «пан Пачковский» в соціальній мережі «Х» звернув увагу на те, що бійці Сил оборони просунулися безпосередньо в населеному пункті: «У Вовчанську звужується кільце з оточеними росіянами на Агрегаттному заводі».

Справді, на мапі блакитним кольором позначена звільнена територія, на якій вже закріпилися наші захисники. Таким чином, різко звузився коридор, що з’єднує Агрегатний завод з іншою окупованою територією.

Тепер агресору стало значне важче забезпечувати своїх штурмовиків на Агрегатному заводі. По землі до них прорватися вже навряд чи реально. Але ворог скидає їм їжу, воду і боєприпаси безпілотними літальними апаратами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015 - 14:05
Накануне новогодних праздников не можем обойти стороной вопрос — как уберечь елку от кота. Ответ — а никак. Есть два способа, фото в конце статьи, но они Вам не понравятся, ...