ЗСУ звільнили значні території на Лиманському напрямку

Бійці Сил оборони відчутно просунулися вперед в районі прифронтових вільних сіл Терни і Ямполівка на північному сході Донецької області (Лиманський або Кремінський напрямок).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками 25-го та 26-го червня.

На останньому він блакитним кольором позначив звільнену територію, на якій вже закріпилися наші захисники. Видно, що раніше це була як сіра зона, так і ділянки, які впевнено контролювали загарбники.

В анотації до актуальної карти у своєму Телеграм-каналі «DeepState» зазначив, що це сталося ще наприкінці квітня цього року. А також вказав підрозділи, які досягнули цього успіху: батальйонно-тактична група «Сокіл» бригади «АЗОВ» Національної гвардії України, 95-а десантно-штурмова, 60-а, 63-а, 93-а механізовані бригади Збройних сил України.

Раніше про це просування не повідомлялося з військових міркувань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео паренька из Габона, поющего голосом Селин Дион, покоряет Интернет

27.07.2016 - 13:32
Подражение Селин Дион может стать началом творческой карьеры для 17-летнего простого паренька из Габона. Ним якобы уже заинтересовались продюсеры. Молодой житель Либревиля, сидя на ступеньках в подъезде дома, акапельно исполнил ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...