ЗСУ звільнили від окупантів населений пункт на Донеччині

Російські окупанти прорвалися в південну частину прифронтового містечка Красногорівка (західніше Донецька), де спробували закріпитися у приватному секторі.

Про це о 16:41 повідомив Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?». Несподівано цю інформацію у своєму Телеграм-каналі о 20:37 підтвердила служба зв’язків з громадськістю третьої штурмової бригади Збройних сил України. За її даними ворог увійшов до міста ще напередодні.

Але сьогодні бійці першого і другого штурмових батальйонів бригади у важких ближніх боях зачистили місто від загарбників, ліквідувавши та поранивши близько сотні (роту) з них:

«Напередодні сили армії РФ накатами атакували південно-східну частину Красногорівки і ввійшли до міста. Аби не дозволити ворогу закріпитися підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го і 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію із зачистки міста від сил ворога. За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони та попри спротив і важкі бої штурмові групи бригади завдали противнику невідворотних втрат — близько 100 окупантів «200-ми» та «300-ми… Росіяни відмовлялися від здачі в полон та були ліквідовані у зайнятих ними будинках. Станом на зараз Красногорівка знаходиться під контролем українських військ!»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Геннадий Москаль сделал свой прогноз по освобождению Донбасса: видео

03.04.2017 - 14:17
Бывший губернатор Луганской области, а сейчас глава ОГА Закарпатской Геннадий Москаль в интервью Дмитрию Гордону на телеканале 112 Украина сделал свой далекий от патриотизма прогноз касательно перспектив возвращения Украиной Донбасса. ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...