ЗСУ звільнили від окупантів частину Вовчанська

Бійці Збройних сил України звільнили від російських окупантів помітну територію на сході прикордонного частково окупованого містечка Вовчанськ Харківської області.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за підсумками вісімнадцятого червня.

На ній він зеленою штриховкою і пунктиром позначив смужку звільненої території в межах населеного пункту і поруч з ним, на якій закріпилися наші захисники.

На жаль, при цьому «DeepState» червоно-коричневою штриховкою і пунктиром забарвив значно більшу втрачену територію, на якій закріпилися загарбники, на північний схід від міста.

Зауважимо, що досі і звільнена і втрачена території перебували в сірій зоні активних боїв, яка в результаті просто звузилася.

Окрім того з анотації «DeepState» до змін на мапі – «Уточнено лінію фронту східніше Вовчанська» — зрозуміло, що ці події сталися раніше, але зафіксовані щойно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018 - 13:46
Помимо урагана, поразившего Москву и окрестности, на ряд регионов России уже 22 апреля обрушился снегопад. Местами толщина снежного покрова достигает 40 сантиметров. Мощный циклон накрыл север европейской части России, и ...

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко ...