ЗСУ звільнили великі території на Вугледарському напрямку

На Шахтарському (Вугледарському) напрямку минулої доби під щільним вогнем авіації та артилерії бійці Сил оборони звільнили від російських окупантів велике село Старомайорське Донецької області.

При цьому наші захисники відбили ворожі атаки в районах сусідніх населених пунктів — Рівнопіль та Макарівка. Також загарбники з артилерії обстрілювали сусідні Вугледар та Благодатне.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сподівається на швидке звільнення розташованого поруч зі Старомайорським села Урожайне: «В Урожайному оперативне оточення кацапів за рахунок флангів…». На своїй карті він показав, що Урожайне оточене з трьох сторін.

Однак, воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» з цим не зовсім згоден – на його мапі Урожайне оточене нашими захисниками «тільки» з півночі і заходу.

Рашисти з Урожайного сьогодні вранці пишуть, що ЗСУ на масований штурм села поки що не пішли, але наші диверсійно-розвідувальні групи вже «крутяться» навколо села.

Також «DeepState» на актуальній мапі вказав, що ЗСУ звільнили великі території західніше Старомайорського.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020 - 00:54
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава Зорина в вечернем итоговом отчете за десятое августа, среди прочего, сообщила о трафике через линию разграничения на Донбассе. Так, через контрольный пункт въезда-выезда Станица Луганская ...