ЗСУ звільнили село на лівому березі Дніпра на Херсонщині

На Херсонському напрямку минулої доби бійці Збройних сил України знищили п’ятьох російських окупантів, чотири гармати, два автомобілі і моторний човен.

Повідомивши про це у своєму Телеграм-каналі, пресслужба Сил оборони півдня України, пояснила, чому ці втрати рекордно низькі: «Через складні погодні умови дорозвідування результатів бойової роботи ускладнено».

Тим часом Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників про наші просування на лівому окупованому березі Дніпра:

«На Херсонському напрямку спецназ Сил спеціальних операцій Збройних сил України взяв під повний контроль Білогрудове (північніше Голої Пристані). Продовжується розширення плацдармів в селі Кринки і на північ від Підстепного».

На оприлюдненій мапі чітко видно суттєве просування ЗСУ довколо Кринок. Фактично, Кринки і Білогрудове є першими звільненими населеними пунктами на лівому березі Дніпра. Щоправда, офіційних заяв про це не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019 - 16:31
Местные жители, в частности украинский патриот и блогер с оккупированных территорий «Necro Mancer» сообщают, что прошлой ночью в центре Донецка (Калининский район) сгорел автомобиль: «Донецк, проспект Ильича, 20, ночью сгорел ...

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017
Мораес и Буяльский принесли киевлянам ...