ЗСУ звільнили половину села Глибоке на Харківщині

Минулої доби у прикордонні на півночі Харківської області відбулося вісім бойових зіткнень в районах частково окупованих Вовчанська, Глибокого, Стариці і вільних Липців: «Ворог продовжував наступальні і штурмові дії за підтримки авіації».

Повідомивши це у зведенні за підсумками п’ятого липня, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ворожі атаки.

У свою чергу, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» більш детально розповів про ситуацію в районі вищезгаданого Глибокого:

«Населений пункт не вдалося нам взяти сходу, орки підтягнули резерви та змогли контратакувати на цій ділянці та дещо потіснити наші підрозділи. Зараз контроль населеного пункту 50 на 50».

Цікаво, що авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» вважає, що інтервенти впевнено контролюють третину Глибокого. Решта на його мапі перебуває в сірій зоні активних боїв. Однак він часто затримує зміни на фронті до їх підтвердження чи стабілізації.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Британии королевский гвардеец толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину: видео

25.07.2018 - 15:56
Курьезный случай произошел в Британии. Там королевский гвардеец без единого слова толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину. И промаршировал далее. Барышня от неожиданности взвизгнула и за малым ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...

Украина эффектно обыграла Сербию: видео голов

15.11.2016
В Харькове сборная Украины сыграла ...