ЗСУ звільнили нові території в районі Роботиного

Минулої доби бійці Сил оборони продовжили ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області).

Про це без подробиць в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України:

«Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував відчутне просування наших захисників зі сторони нещодавно звільненого Роботиного в бік сусіднього окупованого Вербового.

Дивись для порівняння його карти за 23 та 24 серпня, на останній ми синіми стрілочками позначили звільнені території. Важливо, що «DeepState» розширив не лише зону первинного звільнення, але й територію, на якій ЗСУ надійно закріпилися (блакитний колір).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017 - 14:38
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные личности любят показать себя лихими и спортивными. Подобная попытка журналиста телеканала «Россия 24» Владимира Соловьева обернулась тем, что его стали упрекать в очередной лжи и ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской ...