ЗСУ звільнили нові території в районі Роботиного

Минулої доби бійці Сил оборони продовжили ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області).

Про це без подробиць в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України:

«Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував відчутне просування наших захисників зі сторони нещодавно звільненого Роботиного в бік сусіднього окупованого Вербового.

Дивись для порівняння його карти за 23 та 24 серпня, на останній ми синіми стрілочками позначили звільнені території. Важливо, що «DeepState» розширив не лише зону первинного звільнення, але й територію, на якій ЗСУ надійно закріпилися (блакитний колір).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016 - 20:08
Многие слышали, как собаки подвывают под музыку. Но среди них попадаются невероятные таланты, они попадают в ноты и поют весьма душевно. На видео щенок лайки, который с серьезным видом, ну ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...