ЗСУ звільнили нові території під Горлівкою

Біля окупованої з 2014 року Горлівки минулої доби російські окупанти завдали авіаційні удари по району прифронтового вільного Південного (західніше міста).

Про це, серед іншого, у ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Можна припустити, що ці авіаудари були частиною спроб загарбників вибити Сили оборони з панівних висот на околиці Горлівки, які наші захисники взяли  під контроль у попередні дні.

Попри це авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував подальше просування ЗСУ на цій ділянці фронту, фактично вже в межах міста.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 21 та 22 листопада: на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили первинно звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017 - 00:50
На просторах интернета появился очередной клип группы «Ленинград» На этот раз он снят на песню «Ч.П.Х». В видео задействованы такие известные личности, как Александр Невзоров и Александр Кержаков, а также ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...