ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

На Запорізькому напрямку минулої доби бійці Збройних сил України відбили чотири атаки російських загарбників в районах окупованого Вербового та звільненого влітку Роботиного (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів).

Паралельно наші захисники продовжували ведення наступальної операції на на цій ділянці фронту (Мелітопольський напрямок), завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці.

Про це без конкретики в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Конкретику навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», зафіксувавши значне просування Сил оборони на східному фланзі того самого плацдарму.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за восьме та дев’яте листопада; на останньому ми синіми стрілочками умовно позначили звільнені території. Блакитним кольором «DeepState» позначив ті, де наші захисники вже закріпилися.

Попри очевидно значний успіх у своєму Телеграм-каналі «DeepState» підкреслив, що такі просування даються великою ціною:

«Біля Вербового Сили оборони змогли зрізати виступ ворога, а біля Новопокровки мали частковий успіх. Тим часом українські ДШВ продовжують вести важкі бої біля Роботиного та Новопрокопівки.

Битва на Роботинському виступі все більше нагадує битву біля села Пашендейл у першу світову. Остання стала символом солдатського страждання. Дані зміни є результатом великих зусиль і великих втрат з обох сторін».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017 - 13:27
В Якутске авария оставила людей без света и тепла в заморозки Власти российской республики Саха-Якутии сообщают, что в результате аварии и пожара на местной ГРЭС пострадал лишь один сотрудник. Пока ...