ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

На Мелітопольському напрямку минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції, завдаючи російським окупантам втрат в живій силі та техніці, закріплюючись на зайнятих рубежах та виснажуючи ворога.

Про це в ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вже другий день поспіль фіксує просування наших захисників в районі окупованих Копанів на цій ділянці фронту.

Дивись для порівняння скриншоти його карти від п’ятого, шостого та восьмого жовтня; на останніх ми синіми стрілочками позначили звільнені від російських фашистів території.

Мова за територію шириною по фронту в більш, ніж шість кілометрів, та глибиною близько пів кілометра; тобто за три квадратних кілометри.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ситуацию в Одессе продолжают активно шатать

10.05.2016 - 14:35
Под Уманью ночью 10 мая правоохранители задержали группу вооруженных молодых людей. По предварительным данным полиции, они направлялись в Одессу для «организации провокаций». В отдел коммуникаций управления Нацполиции в Черкасской области ...

Уничтожение танка боевиков на Донбассе сняли с беспилотника: видео

24.10.2017
Периодически с Донбасса приходят сообщения ...