ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі
Збройні сили України просуваються вперед на Таврійському напрямку (Запорізька і південна частина Донецької областей).
Принаймні так можна трактувати сьогоднішні слова командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександра Тарнавського у своєму Телеграм-каналі: «Рух наших сил продовжується».
Заодно він розповів про подію, про яку військові аналітики і ЗМІ повідомляли ще позавчора: «Сили оборони звільнили території під Красногорівкою (під Донецьком) на Донеччині, які були окуповані з 2014 року».
А от Телеграм-канал «Донбас➔Оперативний» написав про свіжі здобутки з конкретною локалізацією:
«ЗСУ просунулися на Токмацькому напрямку північно-західніше і північно-східніше села Роботине (південніше Оріхова на Запоріжжі)».
Інформація потребує підтвердження і уточнення.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)