ЗСУ звільнили нові території на схід від Роботиного

Мелітопольський напрямок (західна частина Запорізької області) залишається єдиним, де Сили оборони продовжують вести наступальні операції, закріплюючись на досягнутих рубежах і здійснюючи заходи контрбатарейної боротьби.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, російські окупанти на цій ділянці завдали авіаційні удари по районам Малої Токмачки, Роботиного та Новоданилівки. А від артилерійських обстрілів загарбників постраждали понад двадцять населених пунктів Запоріжжя.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний оглядач «DeepState» зафіксував незначні, але все-таки просування ЗСУ на схід від нещодавно звільненого Роботиного.

Дивись для порівняння його карти за 24 та 25 серпня; на останній ми синіми стрілочками умовно позначили первинно звільнені території.

До речі, ці зміни є єдиними на всій лінії фронту, які вказав «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились разоблачающие Рубана видеозаписи

09.03.2018 - 19:20
СБУ показала несколько видео того, как задержанный на линии разграничения Владимир Рубан, собственно, перевозил в свободную часть Украины арсенал оружия, а также перечислял, что именно ему дали террористы. Напомним, так ...

ВСУ нанесли удар по террористам под Светлодарском: видео

07.06.2017
Вчера ближе к полуночи украинская ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...