ЗСУ звільнили нові території на Луганщині

Бійці Збройних сил України в результаті контратаки в районі крейдового карʼєру на південний схід від прифронтового вільного села Білогорівка Луганської області відбили позиції російських окупантів біля водоканалу.

Про це повідомив телеграм-канал «Трикутник», який відстежує хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) і частково Бахмутському напрямках. На оприлюдненій ним мапі звільнена територія позначена блакитним кольором.

Цілком можливо, що саме ці події мали на увазі експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), які в останньому звіті дещо несподівано заявили, що Сили оборони просунулися вперед південніше окупованого міста Кремінна Луганської області. Річ у тім, що Білогорівка розташована якраз південніше Кремінної.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Юный россиянин задержан за подготовку теракта в столице Норвегии: видео

09.04.2017 - 21:09
В норвежской столице Осло в воскресенье полиция обнаружила взрывчатое вещество, которое на поверку при контролируемом обезвреживании оказалось бомбой. Ее заложили под мостом через Акерсэльва. Неподалеку от места события был задержан ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018
Помимо урагана, поразившего Москву и ...