ЗСУ звільнили нові території на Кремінському напрямку

Бійці Сил оборони відбили у російських окупантів позиції на ділянці фронту навпроти сіл Ямполівка і Торське на північному сході Донецької області (Лиманський чи Кремінський напрямок) і, що не менш важливо, закріпилися на них.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками тридцятого квітня, на якому він блакитним кольором позначив звільнену територію.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» оприлюднив відповідне відео, а в коментарі вказав підрозділи, які здійснили цей подвиг:

«Силами 23-го окремого стрілецького батальйону та 63-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України було здійснено ураження позицій ворога з подальшим штурмом. Дані кадри демонструють, що незважаючи на значну перевагу ворога у живій силі та засобах, бійці ЗСУ намагаються нав’язати ворогу свою ініціативу».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Писатель и философ Михаил Веллер устроил разнос в прямом эфире: видео

29.04.2017 - 15:22
На «Эхо Москвы» есть замечательная программа «Особое мнение». Вот в ее эфире давеча отличился достаточно известный современный российский писатель Михаил Веллер. Колоритно и эмоционально, с долей некой агрессии, давая свою ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...

Джастин Бибер полез в драку со здоровенным американцем (видео)

10.06.2016
Скандально известный канадский певец Джастин ...