ЗСУ звільнили нові території на Херсонщині

Бійці Сил оборони розширили підконтрольну територію в частково звільненому, але ущент зруйнованому селі Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області (ближче до більше південних Козачих Лагерів).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншоти його карти за друге та третє травня. На останньому ми синіми стрілочками умовно показали місце розширення сірої зони в бік ворога.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) о 9:44 у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив:

«Орки намагаються штурмувати наші позиції на лівому березі (Дніпра), касети (наші артилерійські снаряди) роблять свою справу».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Неизвестные спровоцировали в центре Киева стычку между полицией и владельцами авто на еврономерах: видео

07.09.2017 - 17:48
Около двух минут у здания Верховной Рады проходила стычка между столичными правоохранителями и участниками протестной акции, которые требуют гуманной легализации автомобилей на еврономерах. Организаторы акции заявляют, что она началась с ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...