ЗСУ звільнили нові території на Херсонщині

Морські піхотинці Збройних сил України розширили підконтрольну територію в районі села Кринки на лівому березі Дніпра, просунувшись вперед у західній частині населеного пункту та в прилеглому лісі на південний захід від нього.

Про це з посиланням на рашистських «воєнкорів» повідомив Теелегрм-канал «Донбас Оперативний». Просування ЗСУ сталося внаслідок «перегруппування без бою» — тобто дезертирства інтервентів. Але зрозуміло, що насправді загарбники відступили з позицій не від хорошого життя – вони були витіснені нашими захисниками.

Тим часом, деяке здивування викликають слова керівника пресслужби Сил оборони півдня України Наталі Гуменюк про те, що через «освоєння» нашими захисниками прибережної смуги на лівому березі Дніпра шириною від трьох до восьми кілометрів інтервенти втратили змогу обстрілювати правий берег з мінометів.

Насправді ворог фактично і не намагався цього роботи. Адже лівий берег Дніпра – це низинна заплава, яку окупанти з моменту відступу з правобережної України лишили в сірій зоні. Адже в ній важко пересуватися, і вона легко прострілюється з високого правого берега.

Фактично перша лінія оборони інтервентів з самого початку стояла за заплавою. А в агресора вистачає артилерії для обстрілів вільних територій за Дніпром.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

История знаменитого боевого ножа британских коммандос: видео

02.12.2017 - 17:55
История знаменитого ножа британских коммандос берёт своё начало в начале XX века, в кварталах красных фонарей Шанхая — города, в те времена наводнённого преступностью. Два британских офицера муниципальной полиции Шанхая ...