ЗСУ звільнили нові території на Херсонщині

Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про ситуацію на фронті, серед іншого, підтвердили переправлення через Дніпро кількох одиниць бронетехніки Збройними силами України у Херсонській області.

При цьому Сили оборони там проводять начебто більш масштабні штурмові дії, ніж зазвичай силами понад триста чоловік (батальйону). 

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підбив попередні підсумки нашої фактично наступальної операції на Херсонщині:

«Операція корпусу Морської піхоти розпочалася 14 жовтня з висадки у кількох місцях. Ворог знав про ці місця, готувався і все одно змушений був відступати звідти. Біля Кринки кацапи так обісралися, що частина гарнізону села втекла аж до траси T2206. Проте, через важкість операції не вдалося утримати позиції — ні ліс біля траси, ні виступ у глибині ворожих порядків біля Підстепного».

Тим не менше, «DeepState» позначив наше просування в Кринках, біля Підстепного, але найбільш вдалим воно виявилося західніше Піщанівки – в бік сусіднього окупованого міста Олешки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за шосте та сьоме листопада, на останньому ми синіми стрілочками умовно позначили наше просування вперед.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як у Вінниці дівчата на шпильках змагались

08.08.2016 - 21:36
Високі підбори та ошатні  сукні – таким був дрес-код учасниць чемпіонату із петанку на шпильках. Два десятки вінницьких красунь кілька годин  поспіль кидали металеві кулі, аби здобути титул переможниць. Цю ...

Появилось видео нападения фанов «Бастии» на футболистов «Лиона»

17.04.2017
Какой-то черный нефарт для французского ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...