ЗСУ звільнили нові території на Херсонщині

Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про ситуацію на фронті, серед іншого, підтвердили переправлення через Дніпро кількох одиниць бронетехніки Збройними силами України у Херсонській області.

При цьому Сили оборони там проводять начебто більш масштабні штурмові дії, ніж зазвичай силами понад триста чоловік (батальйону). 

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підбив попередні підсумки нашої фактично наступальної операції на Херсонщині:

«Операція корпусу Морської піхоти розпочалася 14 жовтня з висадки у кількох місцях. Ворог знав про ці місця, готувався і все одно змушений був відступати звідти. Біля Кринки кацапи так обісралися, що частина гарнізону села втекла аж до траси T2206. Проте, через важкість операції не вдалося утримати позиції — ні ліс біля траси, ні виступ у глибині ворожих порядків біля Підстепного».

Тим не менше, «DeepState» позначив наше просування в Кринках, біля Підстепного, але найбільш вдалим воно виявилося західніше Піщанівки – в бік сусіднього окупованого міста Олешки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за шосте та сьоме листопада, на останньому ми синіми стрілочками умовно позначили наше просування вперед.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Франции мэр города сдержал слово и публично съел крысу: видео

25.07.2017 - 19:32
14 февраля нынешнего года великий футбольный клуб «Барселона» вдрызг проиграл первый матч 1/8 финала Лиги чемпионов французскому «Пари Сен-Жермен» — 0:4. За всю историю турнира никому не удавалось отыграть такое ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...