ЗСУ звільнили нові території на Херсонщині

Авіація російських загарбників на Херсонському напрямку минулої доби завдала удари по населеним пунктам Козацьке, Миколаївка, Одрадокам’янка, Тягинка та Антонівка.

Про це в сьогоднішньому зведенні повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Петро Гасай.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» сильно розширив підконтрольну Силам оборони територію на лівому окупованому березі Дніпра. Дивись для поріівняння скріншоти його карти за 21 та 22 листопада.

Разом з тим, інтервенти також взяли під стабільний контроль нові території навпроти (біля окупованих сіл Пойма і Піщанівка), які раніше були сірою зоною.

ЗСУ контролюють власне прибережну зону річки вглибину від 0,5 до 1,5 кілометра, а в довжину близько п’ятнадцяти км.

Вірогідно, не маючи можливості перекинути через річку важку бронетехніку та артилерію, ЗСУ на лівому березі Дніпра перебувають під захистом нашої артилерії з правого. Навряд чи в цій ситуації варто очікувати наступальних дій на населені пункти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018 - 20:02
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео с места взрыва на улице Артема в Донецке автомобиля. На данный момент есть подтверждение в гибели одного человека (предположительно женщины) и ранении другого (мужчины). Местные ...