ЗСУ звільнили нові території на Харківщині

На Сватівському (Куп’янському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях) протягом перших вісімнадцяти годин тридцятого серпня російські окупанти завдали авіаційний удар по району Кислівки.

А від артилерійських і мінометних обстрілів загарбників постраждали Масютівка, Синьківка, Кучерівка, Кислівка, Берестове Харківської області.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на західних OSINT-дослідників розповів, що Сили оборони змогли звільнити 3,35 квадратних кілометри території біля Синьківки.

Це те саме прифронтове маленьке село, яке інтервенти штурмували все літо. На мапі звільнена територія зафарбована жовтим кольором.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сабаровская лихорадка: против местных женщин вышли горожанки из других районов: фото, видео

31.07.2017 - 21:03
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

Активисты АВС задержали пьяных таможенников на работе: видео

19.02.2019
Сотрудники таможенной службы попали на ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...