ЗСУ звільнили нові території на флангах Бахмута

Збройні сили продовжують відтісняти російських окупантів на флангах від Бахмута: на північний захід міста в районі сіл Хромове і Богданівка та на південний захід в районі Іванівського.

Про це повідомив телеграм-канал «Донбас Оперативний», який відстежує західних англомовних воєнних експертів та OSINT-дослідників. Дивись їх мапу.

Звільнені території, обведені блакитним пунктиром, ще вчора були окупованими. Напрямки ударів Сил оборони показані блакитними стрілочками.

В свою чергу, міністерство оборони РФ, мабуть з переляку, заявило, що загарбники відступили на кращі позиції біля Берхівського водосховища (північніше Бахмута).

На жаль, жодне джерело поки що не підтверджує це. В тому числі, на вище згаданій мапі район Берхівського водосховища взагалі відсутній. Поки що це ближній тил інтервентів.

Інша справа, що ЗСУ контратакують саме в тому напрямку. Можливо, МО РФ мало на увазі, що окупанти відступають до водосховища…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015 - 16:46
Умеете ли Вы правильно разделать плод граната? А ведь время научиться или вспомнить как это делается уже настало. Причина банально проста.  В конце сентября на закавказье начинают собирать этот замечательный ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...