ЗСУ звільнили нові території на Бердянському напрямку

На Бердянському напрямку (стик Донецької та Запорізької областей) минулої доби російські окупанти завдали авіаційного удару по району нещодавно звільненого селища Урожайне.

А від артилерійських обстрілів загарбників постраждали сусідні Золота Нива, Времівка, Макарівка і знову Урожайне.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

На жаль, ГШ ЗСУ вже три доби поспіль не включає Бердянський напрямок в перелік тих, де Сили оборони проводять контрнаступ.

Але з цим не згоден Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який з посиланням на англомовних західних OSINT-дослідників повідомив:

«На Старомлинівському відтинку ЗСУ продовжують наступ в районі Приютного для того, щоб вирівняти лінію фронту і прибрати кацапський виступ на лінії Смаромайорське — Приютне.

За минулу добу ЗСУ вдалося звільнити 1,35 квадратних кілометра території України. Орки втратили 3,85 кв. км. (Різниця пояснюється збільшенням сірої зони).

Також є невелике просування в сторону Старомлинівки. Продовжуються важкі бої з просуванням ЗСУ».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Квартал 95» сделал номер с Надеждой Савченко и «сексом по телефону»: видео

29.10.2017 - 23:51
Елена Кравец великолепно сыграла в очередном выпуске «Вечернего квартала». На сей раз нардепа Надежду Савченко. Номер был на тему секса по телефону. Студия «Квартал 95» обыграла то, что Савченко 15 ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...