ЗСУ звільнили нові території на Бердянському напрямку

Бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції на Бердянському напрямку (стик Донецької та Запорізької областей): «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні про ситуацію на фронті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

А трохи згодом в окремому звіті, присвяченому нашому контрнаступу, він уточнив ситуацію на цій ділянці: «В напрямку південніше Урожайного мали успіх, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника».

Не вказано, про який саме успіх йдеться, але з загального контексту зрозуміло, що мова йде про просування вперед. Нагадаємо, саме Урожайне було нещодавно звільнене.

Цікаво, що російська пропаганда повідомляла, що загарбники вчора намагалися контратакували ЗСУ в Урожайному, але не вказали чим це закінчилося. Тобто зрозуміло, що без успіху для росіян.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017 - 14:24
Вечером 11 августа после футбольного матча между киевским «Динамо» и «Зиркой» из Кропивницкого произошла драка между двумя группировками фанатов. У станции метро «Олимпийская» киевские «Родичі», одетые в белое, столкнулись с ...

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...