ЗСУ звільнили нові території на Бердянському напрямку

Бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції на Бердянському напрямку (стик Донецької та Запорізької областей): «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні про ситуацію на фронті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

А трохи згодом в окремому звіті, присвяченому нашому контрнаступу, він уточнив ситуацію на цій ділянці: «В напрямку південніше Урожайного мали успіх, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника».

Не вказано, про який саме успіх йдеться, але з загального контексту зрозуміло, що мова йде про просування вперед. Нагадаємо, саме Урожайне було нещодавно звільнене.

Цікаво, що російська пропаганда повідомляла, що загарбники вчора намагалися контратакували ЗСУ в Урожайному, але не вказали чим це закінчилося. Тобто зрозуміло, що без успіху для росіян.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017 - 15:26
Сегодня во время рассмотрения комитетом Верховной Рады по Нацбезопасности и обороне законопроектов о реинтеграции Донбасса нардеп Юрий Береза не сдержался и накричал на коллегу Надежду Савченко. Береза стал вопрошать, что ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...