ЗСУ звільнили нові території біля Роботиного

Другий день поспіль авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фіксує просування Сил оборони західніше раніше звільненого Роботиного (наш проривний плацдарм на Мелітопольському напрямку).

В свою чергу, 46-а окрема аеромобільна бригада Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, у своєму Телеграм-каналі сьогодні це підтвердила:

«За останній тиждень ЗСУ добре просунулися на захід від Роботиного. Порівняно із середнім темпом (просування) останнього місяця, а практично його відсутності, тактично дуже якісно з хорошими перспективами».

Також 46-а бригада пояснила, що таким чином ЗСУ допомагають побратимам на інших ділянках фронту:

«Будь-яка загроза від нас противнику тут — це неможливість ворогу зняти підрозділи звідси і перекинути їх на інші ділянки фронту, неможливість маневрувати. Робота тут — це допомога хлопцям на інших напрямках, зокрема в районі Херсона. Теж саме противник робить проти нас в Авдіївці — витягує резерви, намагається скувати сили там для неможливості перекинути їх на інші напрямки. Йде війна резервів по всій ділянці фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017 - 02:49
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся сейчас в Калиновке, мощные разрывы снарядов на одном из самых крупных складов в Украине идут нон-стопом. Снаряды и осколки разлетаются в разные стороны. Ситуация такова, ...

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017
В консульской службе подтверждают смерть ...