ЗСУ звільнили нові території біля Голої Пристані

Бійці Збройних сил України На Херсонському напрямку минулої доби (з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні) ліквідували 69 російських окупантів (більше двох великих взводів). Про це о 12:27 в своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба Сил оборони півдня України.

Також вказується, що наші захисники знищили станцію радіоелектронної боротьби “Житель”, реактивну систему залпового вогню БМ21 “Град”, тринадцять артилерійських систем і сімнадцять одиниць броньованої та автомобільної техніки.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників про просування ЗСУ в районі села Білогрудове на лівому березі Дніпра на Херсонщині (біля міста Гола Пристань).

При цьому наші захисники надійно закріпилися на території 0,61 квадратних кілометрів (забарвлена жовтим кольором на мапі), а загарбники відступили з 1,75 кв. км. В результаті основна частина населеного пункту перейшла в сіру зону.

Нагадаємо раніше різні джерела вказували, що ЗСУ ведуть наступальну операцію на лівому березі в районі сіл Пойма, Піщанівка, Підстепне, Козачі Лагері і Кринки (вище Олешок по течії Дніпра). Білогрудове і район Голої Пристані раніше не згадувалися.

Хоча авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вже давно включив Білогрудове в сіру зону; на відміну від решти вказаних сіл.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили опорник «ДНР» с террористами: новое видео

18.02.2019 - 10:33
Блогер и офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня опубликовал свежее видео, на котором запечатлен взрыв на ДОТе (долговременной огневой точке) террористов. Это стало ответкой Объединенных сил за постоянные ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...