ЗСУ звільнили населений пункт на Луганщині

Заінтригував голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай: «Незабаром я покажу, як мінімум, один населений пункт деокупований — точніше те, що від нього залишилося. Чекаємо на інформацію від Генштабу. ️Просуваємося в напрямку Кремінної…»

Прозвучало так, ніби губернатор має на увазі щойно звільнений н.п., однак не назвав його назви. Ризикнемо припустите, що він має на увазі село Новоселівське на трасі між вільним Куп’янськом і окупованим Сватовим.

На днях про звільнення Новоселівського повідомляли різні джерела, в тому числі авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live»: на його скрині ми позначили це село синім квадратиком.

Тим часом, речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин 24 січня повідомив, що ворог вів безуспішні наступальні дії на Лиманському (Кремінському) напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В России упал и полностью сгорел боевой самолет Як-30: видео

16.09.2017 - 18:29
Сегодня упал, разбился, а после этого полностью сгорел российский учебно-боевой самолет Як-30. Катастрофа произошла в Воронежской области неподалеку от аэродрома Борисоглебска. Жертв удалось избежать. По сообщениям российских военных, пилоты сумели ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...