ЗСУ звільнили населений пункт на Харківщині

За підсумками чотириденного контрудару бійці Збройних сил України вибили російських окупантів з прикордонного села Глибоке на півночі Харківської області (північніше вільних Липців, район Вовчанська).

Про це сьогодні о 18:18 з посиланням на «деякі джерела» повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідну мапу з коментарем:

«ЗСУ увійшли в населений пункт і контролюють значну його частину, а залишки орків в самому населеному пункті та на його околицях контролюються. Поки населений пункт переходить в сіру зону».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» ніколи не фіксував повної окупації села. За його останніми даними (за підсумками дев’ятого червня), агресор закріпився у північній третині Глибокого, решта перебувала в сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Крыму жестоко избили бывшего премьер-министра АРК Франчука: видео

11.08.2018 - 23:11
В Крыму в своем доме жестоко избит бывший премьер-министр АРК, депутат нескольких созывов Верховной Рады Анатолий Франчук. Ночью в его дом ворвались неизвестные, связали руки и нои, после чего сильно ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015
Бесконечная авария случилась в Мичигане. ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...