ЗСУ звільнили більшу частину Кліщіївки

Геолоковані відео, оприлюднені сьомого вересня, дають підстави стверджувати, що Збройні сили України досягли певних успіхів на північний захід від Кліщіївки.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на західних OSINT-дослідників (дивись їх мапу) повідомив:

«В Кліщіївці орки покидають позиції і виходять із населеного пункту. Але це ще не остаточне звільнення. Потрібно ще провести зачистку і закріпитись на нових позиціях».

Мапа показує тільки північну половину населеного пункту, і чітко видно, що ЗСУ впевнено контролюють більшу її частину (південну половину звільнено раніше). Окупанти утримують близько 10% території на самій півночі села, стільки ж у спірній сірій зоні.

До речі, рашистські «воєнкори», які відносно об’єктивно описують хід бойових дій, сьогодні також вказують, що ЗСУ просунулися вперед у Кліщіївці та в районі сусідньої Андріївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016 - 16:01
Продолжается сезон снегопадов. И тем, кто живет в частных домах, прибавилось забот по уборке снега с дорожек, а также с крыш домов и сараев. Те, у кого большие площади и ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...