ЗСУ звільнили 170 га території на Мелітопольському напрямку

На Запорізькому напрямку минулої доби бійці Збройних сил України відбили атаку російських окупантів в районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів на Мелітопольському напрямку).

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, блогер «Північний Українець» на своїй сторінці у соцмережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив, що наші захисники звільнили 170 гектарів (1,7 квадратних кілометри) території східніше вищезгаданого Роботиного. Але уточнив, що це повернення втрачених дещо раніше позицій.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Шахтер» выигрывает в Лиге Европы у «Сельты»: видео гола

16.02.2017 - 20:50
После первого тайма «Шахтер» выигрывает в испанском Виго у «Сельты» в матче 1/16 финала Лиги Европы. Гол на 26 минуте забил новобранец горняков Бланко-Лещук — удачно сыграл на добивании после отскока. ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...