ЗСУ зупинили ворожий наступ під Бахмутом

На околицях нескорених сіл Іванівське і Богданівка (на захід від окупованого Бахмута) тривають «міські бої». Про це дещо суперечливо, але цілком зрозуміло заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Ілля Євлаш: «Ворог суне на Часів Яр».

Задля просування загарбники кидають «в топку» все нові й нові резерви, продовжуючи безперервні атаки авіацією та дронами.

Тому сам факт того, що за останні кілька діб ситуація на цьому напрямку не зазнала суттєвих змін (принаймні на мапі), є великим досягненням Збройних сил України. Зрештою, Богданівка часткова окупована вже кілька місяців, а Іванівське – кілька днів.

Як лаконічно повідомив о 13:55  наш захисник, який воює на цій ділянці і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Тримаємо фронт».

Щоправда, о 16:22 він доповнив: «Хочу, щоб ви знали: на фронті дуже складно. І пам‘ятали, що рожеві окуляри можуть вас вбити».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017 - 13:56
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил на своей странице в Фейсбук видео с передовой, на котором, по его словам, показано, как уничтожается опорник российско-террористического формирования. Это в Луганской области, не на ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...