ЗСУ зупинили російський штурм на Донеччині

Російські окупанти продовжують «зосереджувати зусилля на веденні наступальних дій» на Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Лиманському (Кремінському) напрямках, а також намагаються покращити тактичне положення на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Про це лаконічно в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив його речник Олександр Штупун.

З цих слів випливає, що ворог посилив наступ по всій лінії фронту на Донбасі, особливо на Бахмутському напрямку. Але навіть на Кремінському, на якому різні джерела донедавна чекали наступ ЗСУ, зараз мова йде лише про нашу оборону.

Тим часом, командування Сил спеціальних операцій ЗСУ показало, як його бійці мінометним вогнем при коригуванні безпілотним літальним апаратом зупиняють російські штурми під Бахмутом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии происходит мощное извержение вулкана Синабунг: видео

28.12.2017 - 11:14
Вечером 27 декабря на индонезийском острове Суматра в очередной раз началось извержение вулкана Синабунг. В округе приступили к массовой эвакуации. Пока местные СМИ не сообщали о жертвах. Отметим, Синабург расположен ...

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко ...