ЗСУ зупинили просування окупантів до траси Бахмут – Костянтинівка

Минулої доби на Бахмутському напрямку, де ворог продовжує ведення наступальних дій, наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Роздолівка, Красна Гора, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка і Дружба.

Про це, серед іншого, в ранішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України розповів його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у звіті за 27 січня розповів:

«Бахмутський відтинок — досі невідома ситуація в Красній Горі та Благодатному. Кацапи намагаються підійти до Миколаївки та Васюківки, мають частковий успіх. Ворог штурмує Сакко і Ванцетті. Тривають бої між населеними пунктами Іванівське та Ступочки».

При цьому «DeepState» зафіксував просування російських окупантів західніше Соледара. Дивись мапи від 27 і 28 січня; на останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування агресора».

Зате ЗСУ зупинили просування ворога до траси Бахмут – Костянтинівка західніше Кліщіївки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве неизвестный напал на Ани Лорак и поцеловал: видео

12.06.2017 - 13:55
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017
Очередной шокирующий случай в России. В сети ...