ЗСУ зупинили прорив окупантів у Бахмуті

Російські окупанти змогли просунутися вперед в південно-західній частині Бахмута. Дивись для порівняння мапи за тринадцяте й чотирнадцяте березня від вітчизняного авторитетного укладача фронтових карт і воєнного аналітика «DeepState». На останній ми умовно позначили червоною стрілочкою місце просування ворога.

Не потрібно бути військовим експертом, щоб помітити, ворог занадто близько підійшов до дороги на Костянтинівку і зміг наблизитися до оточення гарнізону Бахмута.

В своєму звіті за минулу добу «DeepState» сказав те саме, але більш завуальовано: «Ситуація в Бахмуті залишається важкою і погіршується за рахунок просування ворога з півдня міста, де приватний сектор легко «розбирається» артилерією противника. Дивлячись на ситуацію в Бахмуті, снарядного голоду в кацапів немає».

Боєць Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», теж вказує, що найбільш напружена ситуація на півдні міста, але намагається зберігати оптимізм. В районі Собачівк ворог спочатку просунувся, але потім знову відійшов, не зумівши закріпитися. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017 - 21:13
Чрезвычайный и полномочный посол Роман Бессмертный в эфире телеканала NewsOne раскрыл один из секретов президента. Он рассказал, что Порошенко очень активный пользователь соцсетей. Есть люди, страницы которых он постоянно читает, с ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...