ЗСУ зупинили прорив окупантів у Бахмуті

Російські окупанти змогли просунутися вперед в південно-західній частині Бахмута. Дивись для порівняння мапи за тринадцяте й чотирнадцяте березня від вітчизняного авторитетного укладача фронтових карт і воєнного аналітика «DeepState». На останній ми умовно позначили червоною стрілочкою місце просування ворога.

Не потрібно бути військовим експертом, щоб помітити, ворог занадто близько підійшов до дороги на Костянтинівку і зміг наблизитися до оточення гарнізону Бахмута.

В своєму звіті за минулу добу «DeepState» сказав те саме, але більш завуальовано: «Ситуація в Бахмуті залишається важкою і погіршується за рахунок просування ворога з півдня міста, де приватний сектор легко «розбирається» артилерією противника. Дивлячись на ситуацію в Бахмуті, снарядного голоду в кацапів немає».

Боєць Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», теж вказує, що найбільш напружена ситуація на півдні міста, але намагається зберігати оптимізм. В районі Собачівк ворог спочатку просунувся, але потім знову відійшов, не зумівши закріпитися. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017 - 17:13
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного редактора издания «Страна» Игоря Гужвы с посредником. Луценко заявил, что из него ясно, что идет договор о платном размещении или неразмещении материалов и выразил сожаление ...

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной ...