ЗСУ зупинили окупантів в Бахмуті на вулиці Миру

Російський каток продовжує дуже повільно і з великими втратами, але все-таки просуватися в Бахмуті. Про це сьогодні повідомляють англомовні блогери та OSINT-дослідники. Дивись їх мапу.

Основні тези на українську переклав Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«На південно-західних околицях міста продовжуються бої. Основні осередки зіткнень — вулиці Корсунського та Чайковського разом з прилеглими. Ворог захопив кілька будівель, але глобально лінія бойових зіткнень не змінилася.

Також точаться важкі бої у районі Іванівського (на південний захід від Бахмута) та Хромового (на північний захід). Окупанти суттєво посилилися та пішли масовано штурмувати наші позиції, щоб прорвати оборону.

Оточити Бахмут окупантам не вдається! Так само, як і повністю поламати нашу логістику».

Боєць Збройних сил України, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», фактично підтверджує вище вказане:

«В південно-західній частині міста, саме на вулиці Корсунського, йдуть жорсткі бої. По центральній частині ворога вдалось зупинити на вулиці Миру, де зараз більш менше ситуація контрольована та стабільна. Ворог трошки просунувся, але нічого критичного, нові позиції ще треба утримати, а ми маємо сумніви з приводу їх можливості.

В північній стороні — в районі «АЗОМ» — йдуть також бойові дії, хлопці отримали там трошки переваги, але краще промовчу, бо ситуація там теж досить напружена.

Тактика оточення міста відійшла на інший план, с півдня та півночі лізуть саме в центр. Що ж, ми готові…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская противотанковая ракета прошла успешные испытания: видео

11.03.2017 - 03:04
В Сети появилось видео испытаний украинских противотанковых ракет, которые способны поразить цель на расстоянии 5 км. Соответствующую видеозапись опубликовало конструкторское бюро Луч на своей странице в Facebook. Испытания прошли успешно ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...